O nás

Sme rodinná jazyková škola vo Zvolene, ktorá sa zameriava hlavne na individuálnu výučbu a kurzy anglického jazyka v malých skupinách (2-4 študenti). Vo Zvolene sme sa do povedomia dostali najmä kvalitou našej práce a dobrými výsledkami.

Od svojho založenia sa profilujeme ako netradičná jazyková škola, ktorá ponúka inovatívne kurzy angličtiny pre teenagerov (konverzačné hodiny s multimediálnym obsahom pre mladých, debaty o seriáloch a filmoch v originálnom znení) ako aj dynamické hodiny pre mladých študentov.

Samozrejme, v našej ponuke nájdete aj štandardné kurzy zamerané na

  • anglickú gramatiku;
  • konverzačné zručnosti;
  • prípravu na maturitnú skúšku z anglického jazyka;
  • obchodnú angličtinu;
  • individuálnu výučbu

pre všetky úrovne európskeho referenčného rámca pre jazyky!

Od septembra 2018 ponúkame aj možnosť skupinových kurzov (max. 8 v skupine).

Radi Vás privítame v príjemnom prostredí našej jazykovej školy v centre mesta Zvolen neďaleko Zvolenskej Európy.

Rozumieme potrebám študentov aj lektorov

Zakladatelia jazykovej školy a zároveň lektori Vladimír Dolinec a Lucia Dolincová sú držiteľmi medzinárodne uznávaného certifikátu Cambridge CELTA. Odborná kvalita výuky je našou prioritou. Každý senior lektor v našej škole má dlhoročné skúsenosti s výučbou anglického jazyka a často aj cenné skúsenosti zo zahraničných pobytov či stáží. Samozrejme, dávame priestor aj talentovaným mladým lektorom, ktorí prechádzajú dôsledným a zodpovedným výberom. Pevnou súčasťou nášho tímu je aj native speaker lektor z Veľkej Británie (CELTA) pre autentickú skúsenosť pri komunikácii.